waryńskiego

szklarska poręba

Budowa dwóch budynków mieszkalnych w Szklarskiej Porębie jest pierwszą inwestycją realizowaną przez Amrobud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Budynki są zlokalizowane w Szklarskiej Porębie Dolnej przy ulicy Ludwika Waryńskiego 1a i 1b. W cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Karkonosze. Architektura budynków idealnie wpasowuje się w górski klimat. Inwestycja jest kontynuacją przedsięwzięcia, które rozpoczęliśmy w roku 2015. Poprzednie trzy budynki były realizowane przez spółkę Apartamenty Szklarska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa i w całości zostały sprzedane. Łącznie w tej lokalizacji wybudowaliśmy 95 mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

lokalizacja

mieszkania

stan budowy

wrzesień 2020

czerwiec 2020

marzec 2020

październik 2019

lipiec 2019

maj 2019

kwiecień 2019

okolica

Inwestycja zlokalizowana jest w okolicy centrum Szklarskiej Poręby u podnóża Karkonoszy, przy ul. Waryńskiego, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Wraz z budową osiedla Waryńskiego powstaje pełna infrastruktura zawierająca: drogi wewnętrzne, parkingi, alejki oraz tereny zielone.

W pobliżu osiedla Waryńskiego znajduje się wiele punktów kulturowych i rozrywkowych. Nieopodal, bo zaledwie kilkadziesiąt metrów, mieści się plac zabaw, kościół oraz Park Dinozaurów. Z racji bliskiego centrum  położenia (niespełna 3 km) bez problemów można w krótkim czasie dojść lub dojechać do wielu  znakomitych restauracji. W okolicy rynku znajdą Państwo także stację kolejową oraz sklep spożywczy. Najbliższy urząd pocztowy mieści się ok. 10 minut, a szkoła podstawowa 12 minut drogi od obiektu. W odległości niecałego 1 km znajduje się stacja benzynowa i market Lidl.

 

W okolicy budynku znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz spacerowych, lasów i górskich szlaków turystycznych pozwalających na utrzymanie aktywnego trybu życia. Miejsce to jest doskonałą bazą wypadową do innych miejscowości turystycznych: Jakuszyc (10 minut samochodem), Karpacza (35 minut samochodem) oraz Jeleniej Góry (30 minut samochodem), a także Harrachov (Czechy, 18 minut  samochodem).

sprzedaż i finansowanie

Zapraszamy do kontaktu z  naszym Biurem Sprzedaży.

KONTAKT:

ul. Wesoła 47, 58-500 Jelenia Góra

+ 48 573 164 553

biuro@amrobud.com

Rekomendujemy doradców finansowych, którzy podzielą się z Państwem posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie finansowania inwestycji nieruchomości. Wesprą oni Państwa decyzje dotyczące kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości oraz przeprowadzą przez tą drogę.

Przedstawią oni Państwu najkorzystniejsze rozwiązania, bazując na zarówno potrzebach jak i możliwościach finansowych. Wspólnie przeanalizują Państwo dostępne opcje. Po dokonaniu decyzji, nasi eksperci pomogą w bezproblemowym odnalezieniu się w bankowych formalnościach.

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego: